Powiększanie Prącia (Augmentacja) Kwasem Hialuronowym

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom coraz większej liczby mężczyzn, oferta medycyny, w tym urologii estetycznej rozszerza się coraz bardziej. Zauważając bardzo znaczący trend rosnący, w ramach którego mężczyźni wychodząc z cienia kobiet, coraz odważniej i śmielej realizują swoje cele i marzenia i decydują się na modyfikacje lub poprawę własnego wyglądu.
Mężczyznom, którym z powodu kompleksów na tle rozmiaru bądź chęci uwydatnienia stanu posiadania oferujemy zabieg powiększania prącia przy użyciu kwasu hialuronowego.
Zabieg wykonywany jest przy użyciu preparatu Volus 10, który jest specjalnie do tego stworzonym i licencjonowanym produktem. Jest on także przebadany pod kontem wydłużonej efektywności i bezpieczeństwa.
Podczas zabiegu specjalista znieczula członka przy użyciu bloku prącia czyniąc zabieg bezbolesnym. Następnie pomiędzy skórę a osłonkę ciał jamistych, które są odpowiedzialne za wzwód wprowadza się kwas hialuronowy, który zwiększa obwód członka oraz jego długość w czasie spoczynku. Ze względu na małą inwazyjność oraz niskie ryzyko zabieg ten wykonuje się w gabinecie zabiegowym bez potrzeby przyjmowania pacjenta do szpitala a sam pacjent może udać się do domu bezpośrednio po zabiegu.
Zalecane jest masowanie członka przez okres 3-4 tygodni celem kontynuacji modelowania wykonanego przez specjalistę i zaleca się absolutną abstynencję seksualną przez okres 4 tygodni.
Efekty preparatu Volus 10, z racji jego specjalnego przygotowania do tego typu zabiegu, utrzymują się bardzo długo. W badaniach klinicznych, po 18 miesiącach, utrzymywał się nadal 50% zwiększenie obwodu członka a satysfakcja pacjentów po tak długim okresie od zabiegu nadal utrzymywała się na wysokim poziomie. Tak jak wszystkie rodzaje zabiegu augmentacji, gdy po pewnym czasie jego efekty przemijają lub zmniejszają się, można powtarzać zabieg aby utrzymywać wysoką satysfakcję u pacjenta.

Szpital specjalista i poradnia urologiczna dojazd

Tu nas
znajdziecie

Szpital Specjalista sp. z o. o.

99-300 Kutno,
ul. 29 Listopada 37