Zakres usług - andrologia i endokrynologia płodności

Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób
układu moczowo-płciowego:

• diagnostyką i leczeniem niepłodności męskiej,
  • zaburzeniami hormonalnymi mężczyzn pochodzenia przysadkowego, tarczycowego i nadnerczowego,
  • ginekomastią,
  • zaburzeniami metabolicznymi,
  • zaburzeniami libido.
Szpital specjalista i poradnia urologiczna dojazd

Tu nas
znajdziecie

Szpital Specjalista sp. z o. o.

99-300 Kutno,
ul. 29 Listopada 37

Informacje dla pacjentów

Do poradni przyjmujemy tylko prywatnie. Na wizyty prywatne nie jest wymagane skierowanie. Wizyta odbywa się w ustalonym z rejestracją terminie. Można zapisać się do poradni telefonicznie pod numerem telefonu +48 609711800 albo przyjść osobiście
na ul. 29-listopada nr 37 w Kutnie.

Na miejscu USG, biopsja i badania laboratoryjne.

W poradni Andrologii i Endokrynologii Płodności przyjmuje lek. med. Ryszard Karaś specjalista endokrynologii, położnictwa i ginekologii. Wszelkie informacje pod numerem
telefonu +48 609711800 .

Leczenie niepłodności u mężczyzn
Pojęcie niepłodności dotyczy pary, niezbędne są więc badania obu przyszłych rodziców. Niepłodność u mężczyzn występuje u 40% populacji chcących uzyskać potomstwo. Pomoc andrologiczna polega na zdiagnozowaniu jej przyczyny we współpracy z urologiem. Obejmuje badania hormonalne, badania nasienia i badanie obrazowe.

Leczenie zaburzeń libido
Leczenie zaburzeń libido (utrata wigoru) obejmuje zarówno popęd seksualny jak i możliwość odbycia satysfakcjonującego stosunku (zaburzenia erekcji). Po zdiagnozowaniu przyczyny i zastosowaniu leczenia farmakologicznego w bardzo dużym stopniu udaje się uzyskać poprawę.

Do rejestracji potrzebujemy:
- dane personalne pacjenta.
- dane ze skierowania.

Lekarze