Diagnostyka nowotworowa – Cytologia Cienkowarstwowa CellPrep

Pracownia Cytologiczna / Diagnostyka nowotworowa

BĄDŹ SZYBSZY OD RAKA

Diagnostyka w kierunku wykrywania raka w jego bardzo wczesnym stadium.

Zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet.

Cytologia cienkowarstwowa w technologii CellPrep.

Co to jest cytologia cienkowarstwowa?

Jest to technika diagnostyczna, której celem jest wykrycie nieprawidłowych komórek mogących świadczyć o rozpoczynającej się lub istniejącej chorobie nowotworowej . Badanie wykonywane jest dwuetapowo:

1. Pobranie materiału i przygotowanie preparatu
  2. Ocena preparatu przez lekarza histopatologa.

Czym różni się od tradycyjnej cytologii?

Metoda tradycyjna, powszechnie stosowana.

Proponujemy Państwu skorzystanie z naszych usług diagnostycznych z wykorzystaniem uznanej w wielu krajach i stosowanej od wielu lat technologii cienkowarstwowej.

Metoda cytologii cienkowarstwowej w oparciu o urządzenie CellPrep.

Technologia wykorzystuje do każdej badanej próbki osobny pojemnik służący do transportu i konserwacji. Roztwory znajdujące się w odpowiednich pojemnikach, przygotowywane są specjalnie dla konkretnego rodzaju materiału,  przez co zapewniają komórkom optymalne warunki przechowywania do momentu obróbki. Innowacyjny system sprężonego powietrza gwarantuje przygotowanie preparatu najwyższej jakości.

Proponowane rozwiązania dotyczą diagnostyki nowotworów:

kity

Kto powinien to badanie wykonać?

Profilaktycznie

osoby powyżej 30 roku życia

osoby palące tytoń

osoby nadużywające alkoholu

osoby z niewłaściwą dietą

osoby z rodzin z historią nowotworową

osoby pracujące w przemyśle chemicznym

osoby pracujące na stacjach benzynowych

osoby pracujące przy przetwórstwie gumy lub silikonu

Osoby, u których wystąpiły następujące objawy

UKŁAD MOCZOWY

• Krwiomocz
  • Krwinkomocz
  • Kamica
  • Wcześniej wykryta choroba nowotworowa
  • Wydłużenie okresów kontrolnych między cystoskopiami

PŁUCA

• Częsty kaszel
  • Krew w plwocinie
  • Krwioplucie
  • Duszności i chrypka
  • Ból w klatce piersiowej
  • Wcześniej wykryta choroba nowotworowa

JAMA USTNA

• Leukoplakia
  • Stany zapalne w obrębie jamy ustnej i/lub krtani
  • Zmiany o nieznanej etiologii

Co musisz zrobić żeby wykonać badania i być „szybszy od raka?

Skontaktuj się z personelem Szpitala Specjalista. tel. 24 253 13 00.

Możesz przyjść bezpośrednio do naszej pracowni cytologicznej Szpital Specjalista

ul. 29-listopada 37, 99-300 Kutno

LUB

1. Wyślij e-mail na adres:  sekretariat@szpitalspecjalista.pl  i zamów badanie wystarczy podać imię i nazwisko, adres dostarczenia przesyłki, a także rodzaj zamawianego badania.

Otrzymasz informacje zwrotną, w której będzie numer konta do opłaty za badanie. Konto bankowe: 55 1020 3440 0000 7202 0065 6215, koszt badania 220 zł (całkowity koszt badania z wysyłką) w tytule przelewu badanie CELL Prep imię I nazwisko

2. Po dokonaniu wpłaty otrzymasz paczkę Kurierską z pojemnikiem do pobrania materiału wraz z instrukcją. Wykonaj badanie według dołączonej instrukcji i odeślij je do nas

3. Po wykonaniu badania – niekoniecznie w tym samym dniu – zamów kuriera pod podanym w instrukcji numerem telefonu i odeślij je do nas. Odesłanie paczki z  badaniem jest już opłacone!

4. Po wykonaniu przez nas badania cytologii cienkowarstwowej CellPrep, otrzymasz przesyłkę z wynikiem oraz paragonem. Wynik badania powinieneś skonsultować ze swoim lekarzem specjalistą.